| Sorescu_Andrei_1995 a întrebat:

Am un cont de steam. am csgo pe el si am luat vac ban... si i am dat acolo sa se stearga csgo ul de pe cont...imi zice sa i dau purchase iar. daca ii dau purchase o sa mi dispara vac ban de pe cont?

4 răspunsuri:
| Fly2Sky a răspuns:

NU ..Vac-ul va ramane..si daca vrei sa il cumperi din nou..cumpara-l pe un al cont...e mai sigur..nu are rost sa iti bati atat de mult capul ..nu risca sa pierzi bani aiurea.Bafta multa!

| Sorescu_Andrei_1995 explică (pentru Fly2Sky):

Esti sigur ca ramane?

| Fly2Sky a răspuns (pentru Sorescu_Andrei_1995):

Tu ai luat ban pe cont ....nu se mai poate schimba.un prieten a avut hack-uri..si nu putea sa il ia din nou

| Alex007xD a răspuns:

Odata ai lua VAC Ban, banul ramane chiar daca cumperi jocul din nou. Daca vrei sa joci cs go, fa-ti alt cont steam si cumpara jocul iar.