| Intrebare50 a întrebat:

Am un cont de fortnite si fratele meu mi-a deconectat xbox de pe contul meu de for si acu nu mai e conectat la xbox one. Cum pot sa-l reconectez ca nu mai ma lasa? Ca eu stiam sa conectez un cont de pc la un xbox dar acum imi da o eroare cred ca din cauza ca am fost conectat o data, cum fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Intrebare50 explică:

Daca si-a legat fratele tau al cont nu. Trebuie sa iti faci tu contul tau de xbox.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Boss, contul de fortnite era legat de un cont de xbox, si se poate lega o singura data. Asta inseamna ca contul tau e legat de contul pe care la scos fratele tau si doar pe ala poti juca. Sau iti faci cont de xbox si fortnite nou si o iei de la 0.

| Intrebare50 explică (pentru Wr3nch):

Pai si cum il leg inapoi la contul de xbox?

| Wr3nch a răspuns (pentru Intrebare50):

Dep e site-ul de la epic gameslaughing De curiozitate de ce te-a deconectat fratele tau in primul rand lol. Also daca si-a bagat prpriul lui cont pe contul de xbox e neaparat nevoie sa iti faci altul.

| Intrebare50 explică (pentru Wr3nch):

Deci nu mai pot sa mi-
l conectez inapoi?

| Intrebare50 explică (pentru Intrebare50):

Daca si-a legat fratele tau al cont nu. Trebuie sa iti faci tu contul tau de xbox.