| Gabriel_5946 a întrebat:

Am un joc Tomb Raider si l-am luat de pe net dar cand vreau sa il instalez ii zice please insert tomb raider 1 cd in drive E:\. Ce trebuie sa fac ca sa mearga? Imi ziceti daca stitii plzzz

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.banuiesc ca jocul este impartit in cateva parti!
...da-i mount cu daemon tools la primul fisier (sau ce ai tu acolo ), si ar tr sa se instaleze! daca cere si cd 2, atunic da mount la fisierul 2. samd!
pana cand vezi ca se instaleaza!

| Claudiu44 a răspuns:

Nu ai copiat carckul nu ai facut montimangine sau are mai multe parti

| DarkAngel98 a răspuns:

Pai daca l-ai downloadat trebuie sa downloadezi nu stiu ce crack. Funda?

| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Trebuie sa-l hekaresti(nu se scrie asa )trebuie sa ai magic disk dar e bun si daemon tools.sa instalezi cate CD uri sunt si sa muti crakul