| anonim_4396 a întrebat:

........Am un laptop Acer Aspire E1-531,mi-am instalat windows xp (2004),sp 3 si cand vreau sa instalez driver-ul pentru placa video..NU MERGE! Stiti de unde pot gasi driver-ul la download? nici macar nu stiu cum se numeste placa video, ca o cautam singur. Se mai poate fi din cauza ca imi trebuie windows 7? stiti cum se numeste placa video? stiu doar ca e integrata! ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| SenaKmftw a răspuns:

Pentru ca xp nu este compatibil ca si eu am la fel ca tine trebuie buie stil reformatezi si sa instalezi windows7

| FaraZahar18 a răspuns (pentru SenaKmftw):

Da.Mi-am instalat w 7 64bit, si a mers.

| SenaKmftw a răspuns (pentru FaraZahar18):

Vezi