| sergiulik14 a întrebat:

Am un laptop care are 2 placi de ram. Problema ii ca imi citeste doar unu. Ce pot face ca sa le citeasca pe amandoua? am windows 7.

5 răspunsuri:
| catalin055 a răspuns:

Probabil ca s-a intamplat cv cu una din ele si nu mai merge deloc poate s-a ars e posibil k asa am patit si eu la pc.

| sergiulik14 explică (pentru catalin055):

Nu s-a ars nici una, sunt noi noute una de 2gb si una de 4gb.

| catalin055 a răspuns (pentru sergiulik14):

Poate nu iti suporta de cat ai procesoru?

| sergiulik14 explică (pentru catalin055):

Am procesor de 1, 8 amd vision, si supota 8gb. Nu sti ce trebuie sa fac?

| catalin055 a răspuns (pentru sergiulik14):

Nu stiu nu iti mai citeste ramu si cel mai bine e sa mergi cu el la un service de calculoatoare sau la un magazin de piese de laptop si iti constata nu costa constatarea ( depinde unde te duci ) si daca o sa coste mai mult de 25 lei nu are cum