| Ionut659 a întrebat:

Am un laptop Compaq Presario CQ61 și vreau să îi schimb placa video și windows-ul din 7 home premium în 10. Merge?
Merită sau îmi iau alt laptop? Dacă este peste 800 lei tot procesul recomandărilor un laptop la 800 lei care merge bine pentru jocuri. Măcar 3-4 gb ram.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Nu exista laptop la banii aia care sa mearga bine pentru jocuri si nu ii poti schimba placa video la al tau. Dubleaza bugetul si iti faci o unitate decenta pe care te poti juca.