| Ionut_Catalin_1991 a întrebat:

Am un laptop cu urmatoarea configuratie Placa video Intel HD Graphics 3000, procesor quad-core 2. 4ghz si 8 gb RAM. va rog recomandatimi si mie cateva jocuri mai ok gen race sau shooter!

4 răspunsuri:
| Sheef a răspuns:

Nfs rivals, crossfire europe, wrc 4/5, nascar, gta v, fallout 4, hitman absolution. happy

| Ionut_Catalin_1991 explică (pentru Sheef):

Nu imi merge nu stiu de ce cred ca de la placa video. ai vreo idee cum pot sa imi imbunatatesc placa video? imi zice ca driverele sunt la zi... nu stiu ce sa fac...

| Sheef a răspuns:

Ce windows ai? Eu aveam 8 si imi mergeau jocurile, dar cand mi-am pus windows 7 nu-mi mai mergeau apoi mi-am dat upgrade la windows 10 si imi merg acum. Deci poare problema e la windows...