| RaulCosminXD a întrebat:

Am un laptop de aprox. 1 an si nu am dezinstalat windows 10 de pe el deloc... si a inceput sa se miste foarte prost... Daca as reinstala windows-ul ar merge la fel de bine ca inainte?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Mai mult ca sigur!

| Mija_Costantin_1993 a răspuns:

Depinde : In majoritatea de 100%. El va merge ca inainte insa daca s-a uzat sau hard disk-ul tau sau procesorul nu mai ruleaza ca inainte atunci va merge un pic mai prost ca inainte insa incearca caci diferentele se pot observa foarte mult.