| GhitaAndrei2000 a întrebat:

Am un laptop de gaming si am 2 variante:
1.Sa il vand si pe langa banii de pe el sa mai pun eu si sa cumpar un pc.
2.Pastrez laptopul si imi mai iau un monitor si periferice.
(Este laptop de gaming.Astea sunt specificatiile: i5 9300h 4.10 ghz, 8 gb ram, 512 ssd, gtx 1650 4 gb

Răspuns Câştigător
| marinaru777 a răspuns:

Daca scoti bani frumosi pe laptop si ai diferenta as recomanda sa iei pc pentru ca poti avea placa video de 8gb plus ca la laptop o sa cedeze bateria, anual trebuie curatat cooler ul, este mai inghesuit decat un pc, sa nu mai punem diferenta dintre monitor si ecran laptop.