| anonimTPU007 a întrebat:

Am un laptop Dell Latitude D505 si cand l-am luat de la un prieten bateria mergea foarte bine; tinea in jur de 2 ore-2 ore si jumatate. S-a jucat fratele meu (fara sa stiu eu) pe el si atunci cand am vrut sa il pornesc nu mergea, iar cand l-am bagat la incarcat si i-am scos incarcatorul se oprise imediat...Nu stiu ce sa fac! Ma poate ajuta cineva? FUNDA pentru raspunsul cel mai folositor

2 răspunsuri:
| geo9606 a răspuns:

Nu are nimic laptopul.Ti s-a descarcat bateria, iar atunci cand l-ai aprins el si-a reluat procesul care a fost deschis.

| anonimTPU007 explică (pentru geo9606):

Pai l-am lasat toata noaptea la incaract insa tot nu s-a incarcat.happy