| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop MSI CR610 si se aude foarte incet sonorul la el desi volumul este dat la maxim. Am incercat mai multe drivere insa tot asa se aude. Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| SaMy_Urbanovici_1997 a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci... Iati un sistem sau o pereche de castii... La, Leptop nu ai ce sa-i faci atata scoate el.

| AK47 a răspuns (pentru SaMy_Urbanovici_1997):

Mai am un laptop Acer si acela se aude destul de tare, insa MSI in comparatie cu alte laptopuri se aude foarte incet. Vreau sa stiu daca laptopul meu este un caz particular sau toate sunt la fel (au volumul sonorului foarte mic) si daca se poate face ceva. Am citit pe internet despre un Toshiba care se auzea si acela incet, insa problema s-a rezolvat cu un nou driver. Eu am instalat mai multe drivere pe MSI insa tot nu s-a rezolvat problema.