| Al3xandru14 a întrebat:

Am un laptop Toshiba nb 510 cu windows 7 64 bits, nu gasesc driver gpu pentru 64 bits. Exista un driver universal ( placa video este Intel media accelerator series 3600) sau trebuie sa-mi reinstalez windowsul cu 32 bits?

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Mai bine ti-ai pune windows pe 32, laptop-ul tau are doar 1gb de ram, daca aveai 4gb atunci era bun cel pe 64biti.
altceva nu prea ai ce sa faci ca nici pe site-ul oficial Intel, nu sunt drivere pe 64biti pentru gma 3600.

| Al3xandru14 explică (pentru Zangetsu):

N-ai dreptate are 2gb de ram