| babachis a întrebat:

Am un mouse nou pentru ca pe cel vechi l-am stricat...
am bagat mouse-ul in calculator si a mers o zi.

a doua zi cand vin de la scoala nu mai merge sa apas click stanga in timp ce tin apasat pe click dreapta...

adica pe Assassin's Creed daca intru intr-o lupta tin apasat pe click dreapta si nu merge click stanga sa ii dau counter si sa il omor cand ma ataca...

si la celelalte jocuri la fel imi face... daca pun tinta nu merge sa trag si altele...

cum rezolv problema?

FUNDA!

1 răspuns:
| TheEyes a răspuns:

Man ai grija ca ai toate drivere instalate. Daca nu ai toate driverele instalate nu are cum sa iti mearga mouse.