| Curca_Marius_2001 a întrebat:

Am un pc cu procesor Intel celeron g530 2.40 ghz 4gbram si placa video integrata Intel hd graphics 2000. ce mărime are placa video(cati mb are) si ce jocuri pot juca? Va rog răspundeți repede!

Răspuns Câştigător
| Fly2Sky a răspuns:

NU se poate spune cu exactitate ce marime are, insa e mai slaba de cat un GT 630 2 GB de exemplu. Ai putea incearca urmatoarele :
Mafia 1-2
ETS 2
Metin2
LOL
Far Cry 2
Need for speed most wanted/carbon/hot pursuit 2
FIfa 08, 09, 10
Cuphead

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Serios? Pai de unde ai vrea sa stim noi ce memorie are placa ta video! laughing Crezi ca sunt toate de aceeasi memorie? Difera una de alta!
Descarca si instaleaza un program cu care poti vedea toate detaliile pc-ului tau, alege unul din astea:
EVEREST
SPECCY
SiW!
Bafta!

| Fly2Sky a răspuns (pentru lpavel):

Tu nu ai citit prea bine intrebarea. Omul a spus ca are placa video INTEGRATA. Daca nu intelegi nu comenta.

| lpavel a răspuns (pentru Fly2Sky):

Esti atat de prost de plange pamantul sub tine pe unde mergi! Cine ti-a zis ca placile integrate au aceeasi memorie! Daca nu stii tu nu comenta prostalaule care esti, mai faci si pe desteptul...

| Fly2Sky a răspuns (pentru lpavel):

Si acum ce incepi sa jignesti? Bravo, te-ai umplut de respect. Nu ai inteles ce am zis. El a zis ca are integrata, iar la o placa video inegrata e mai greu sa vezi ce memorie are, decat la una dedicata. Si daca te crezi asa bun, de ce nu poti sa explici in loc sa jignesti?

| lpavel a răspuns (pentru Fly2Sky):

Ce sa explic ca tu m-ai facut prost fara s-o zici... atat despre respect! Alta data daca ai o parere diferita lasa mesaj celui cu intrebarea nu mai fa pe desteptul cu altii ca tot tu cazi de prost! Si daca tu ai fi atent i-am zis ca sunt programe cu care poate vede ce memorie are, i-am spus si care sunt, ce mai vrei de atat mai mult?