| KlaudiuRad a întrebat:

Am un pc cu Windows 10 si core 2 duo, 4 gb ram si placa video integrata Intel q35 (GMA 3100). Am jucat jocuri din Windows Store, ca asphalt 8, pe acest calculator si au mers excelent. Dar de curand s-a instalat versiunea 1607 (Anniversary Update) si de cand o am nu mai pot juca nici un joc 3D din Windows Store. Toate jocurile 3D din store au un framerate foarte mic. Am resetat windows-ul si tot asa merg. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| TheKingBacca a răspuns:

Fiecare update iti strica Windows-ul cumva, sistemul cere mai multe resurse si asta se intampla.