| Annddrreei a întrebat:

Am un pc mai vechi pe care am multe poze de familie. Cum sa scot hardiskul din el fara sa se piardă nimic si sa il conectez la laptop sa salvez acolo pozele?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai nevoie de asa ceva și "vezi" hd ca pe un stick conectat pe usb

https://www.emag.ro/......DFWJ4KBBM/

| AnaBelaAnaBela a răspuns:

Fie te legi in retea si transferi intre cele doua calculatoare, fie folosesti un hard disk extern sau stick cu care muti pozele pe rand. Sau legi ambele calculatoare la internet si te conectezi intre ele cu un Teamviewer sau ceva similar.
HDD-ul de desktop il poti lega cu o interfata speciala(un cablu special) la usb-ul de la laptop.