| Alexandrumrl a întrebat:

Am un prieten care are cont de steam cu 22 jocuri. I-am zis sa-mi dea accept la libraria lui si mi-a dat. Eu vreau in special sa joc CS:GO; am instalat CS-ul la mine pe steam si intru in el, dar nu se conecteaza la niciun server. Dupa am incercat sa intru pe steam-ul lui la mine in PC si sa joc CS:GO de pe steam lui si imi merge, dar pe steam-ul meu, din libraria lui nu imi merge
Care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
| Lagorúthon a răspuns:

Trebuie sa-ti cumperi tu jocul pe steam-ul tau, altfel nu ai cum sa te joci. Practic, va jucati pe acelasi cont 2 persoane, doar ca sunteti pe steam-uri diferite.