| ALexUser a întrebat:

Am un procesor amd a4-4000 3.2ghz si o placa video geforce gt 730 ddr3 2gb si 4 GB ram! in cate fps imi merge csgo-ul?

Răspuns Câştigător
| Eduard_Somoiag_1997 a răspuns:

Http://www.game-debate.com/....../index.php
introdu jos datele despre pc adica componente daca ai sau nu laptop modern sau nu si la final iti spun sau incearca siteul acesta : https://www.systemrequirementslab.com/......sive/11422

| ALexUser explică (pentru Eduard_Somoiag_1997):

Frate am incercat ce ai spus tu, dar eu am deja aceste componente si pe ambele siteuri pe care mi le-ai recomandat spune ca pot juca decent 80-90 fps pe low, dar de fapt in joc cand joc pe low la rezolutie de 1280x720 nu duce mai mult de 40-50, dar siteurile si rapoartele pe care le-am facut spun ca ar trebui sa ma duca decent peste 70fps pe low? ce sa fac? ar trebui sa fac reset la windows?