| stefi4050 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s2 plus cu android 4.1.2,pe care nu l-am actualizat pana acum, cand intru la actualizare software zice ca sunt facute actualizari.Cum imi fac update la 4.2.2 sau 4.3 sau 4.4

Răspuns Câştigător
| Gicutzu23 a răspuns:

Poi cred ca sunt niste specialisti cu niste aparate speciale dar iti ia 1 ora sau 2 minim...Si nu cred ca se face asa usor un update la android eu am un s4 si are android 4.2.2 dar asa era de cand l-am cumparat. sper ca te-am ajutat bafta happy