| ExpertMen a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3.Am luat jocuri de pe Google Play si toate functioneaza.Intrebarea mea este de ce jocurile trimise prin USB nu merg.Adica se deschid dar se inchid dupa cateva secunde fara a da vreo eroare sau altceva.(numai jocurile se inchid nu si telefonul).

Răspuns Câştigător
| Sotaro324 a răspuns:

Pentru ca nu au data pach daca nu ai internet pe tel circa 1000 mb nu poti sa le joci si nu iti recomand sa consumi asemenea net! iti recomand sa le dowloadezi de pe getjar cu modemu adica sa te conectezi prin wireless cu tel si sa le iei eu asa fac happy prin calculator e mai greu.

2 răspunsuri:
| mikos123321 a răspuns:

Cred ca nu sunt bune jocurile am si eu unul si am mai cautat...pana am gasit jocurile pe care le vroiam mai bine mai cauti si tu pe acolo si poate o sati mearga

| ExpertMen explică (pentru mikos123321):

Te rog mult sa imi spui si mie site-ul de pe care le-ai luat.Dar sa fie full jocurile.Mersi mult.