| Masteruuuz a întrebat:

Am un Samsung gt-c3010 si am o oferta de 100 mb trafic de internat pe mobil... si cand intru pe net imi apare aceasta eroare error:network down. Pana acum cateva luni mergea sad. Ce as putea face ca s-a scap de eroare. Tin sa spun ca acum mi-am schimbat cartela. Astept raspunswinking

2 răspunsuri:
| Masteruuuz explică:

Nu, nu aveam abonament...

| YeoWooW a răspuns:

Daca ti-ai schimbat cartela si erai pe abonament nu mai merge.Am si eu abonament mega 12 Samsung Galaxy Gio si daca bag alta cartela imi da error no acces to this link.