| fleser06 a întrebat:

Am un servar de counter strike 1.6 si caut admini care sa tina redirecte ca sal populam cine vrea admine add fleser_andrey connect aiud.toolz.ro cel mai tare sv de cstongue gogog

4 răspunsuri:
| LyIoNn a răspuns:

Http://perfect-games.forummo.com/

Un forum Super-Tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sati rasp cineva nu te mai lauda! adica, tu vrei ajutor si te lauzi? hai ca n-am inteles! si nu mai zice ca rasp anonim si ca nu acumulez pc...in primul rand, nu imi pasa! asa ca...

| MoldoAlex a răspuns:

Cauti o comunitate serioasa si de lunga durata? Comunitatea XtremePlay.ro iti sta la dispozitie! Vrei nu vrei, tot la noi ajungi!
Recrutam staff:
- Administratori
- Moderatori
- Super Moderatori
- Designeri
- Admini Cs
Te asteptam pe cea mai frumoasa comunitatea de gaming.
Forum : http://forum.radioxplay.net/....../index.php

| Fokusnik a răspuns:

Daca intru imi dai admin?