| bullet513 a întrebat:

Am un stick de 16 gb l'am format si vreau sa pun un film de 4, 5 gb si nu ma lasa zice cai plin... dc?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece l-ai umplut cu alte prostioare poate ca ar trebui sa mai stergi ceva nefolositor!
sper ca te-am ajutat!

| Airinx3 a răspuns:

Deoarece ai prea multe poze sau muzica sau alte lucruri de genul acesta. Pentru ca sa mearga selecteaza cateva poze sau melodii sau alte lucruri de genul acesta care nu iti mai trebuie si stergele. De obicei aceasta este cauza. Bye!