| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon a 30s care se misca perfect dar am o mica problema. Aproape de 2 luni tot imi merge in lag pe tiktok, adica cand dau sa filmezi se tot filmeaza in lag, am denzinstalat-o si am instalat-o dar tot asa face. Inainte nu imi facea asa, mergea perfect, nu stiu de ce face asa.
Am si instalat o versiune mai veche dar tot asa face!crying(

Răspuns Câştigător
| Darky000 a răspuns:

Daca se intampla doar la tik tok, nu stiu, Dar daca se intampla la mai multe aplicatii, dai resetare din fabrica telefonul.