| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Samsung ch@t 335 si nu reusesc sa intru pe facebook de pe telefon...descarc aplicatia o instalez si cand sa o deschid mi se inchide telefonul.Stie cineva ce pot face sa rezolv problema? big grin

9 răspunsuri:
| Lysander a răspuns:

Aplicatia ai luat-o de pe facebook sau ai dat search pe google? (Se poate sa aiba vreun defect/virus) Iar daca ai luat aplicatia de pe facebook direct inseamna ca telefonul este de vina.

| Iurea_Roxana_1994 a răspuns (pentru Lysander):

Mersi...direct de pe facebook, alteori cand incercam sa o descarc cu toate ca folosesc card de 4G imi da eroare java si-mi scrie ca dimensiunea aplicatiei este prea mare.thinking

| Hrehorciuc_Liviu_1989 a răspuns:

Poate telefonul are wifi dar trebuie sa i faci setarile pentru internet.
Cauta pe net.
Funda?

| Iurea_Roxana_1994 a răspuns (pentru Hrehorciuc_Liviu_1989):

Are wifi...dar nu asta era problema am rezolvat`o singura.hee hee mersi pentru raspuns sh atenntie...

| BoykaAlexandru a răspuns:

Da

| andrea29 a răspuns:

Telefonul are defect probabil. Daca mai are garantie du'o sa ti'o verifice, sa daca nu mai ai garantie du'o la reparat. Sper ca te-am ajutat!

| Iurea_Roxana_1994 a răspuns (pentru andrea29):

Mersi...stiam si eu posibilitatile astea.

| Iurea_Roxana_1994 a răspuns:

Sau s-a mai confruntat cineva cu aceste probleme? big grin

| sergiu911 a răspuns:

Ai gasit solutia? Spune-mi si mie te rog!