| MihaicaDan a întrebat:

Am un vecin care la PC i-a pus pw.Si nu reuseste sa o gasesasca.Cum ar putea sa o gaseasca? ceva de gn ca si cum ar fi pierdut parola cum o ia inapoi?

Răspuns Câştigător
| Claudiu2011 a răspuns:

Daca si-a pus parola la pc si nu mia poate sa intre pe el nu are decat 2 variante.ori si-o aminteste sau o gaseste.ori schimba windowsu.altceva nu mai merge.

2 răspunsuri:
| ZaKid a răspuns:

Salut.
Daca nu reuseste sa o gaseasca cel mai simplu lucru cu putinta este sa reinstaleze windowsul.
Sfat: Sa o ia de la 0 prin formatarea continutului HDD si reinstalarea windows`ului.

| Kalyn a răspuns:

Acolo la pwd apar mai multe casute, intreba-l daca a scris cate un lucru diferit in fiecare casuta, daca da atunci poate sa-si schimbe windows-ul