| fabritzo86 a întrebat:

Am un volan wireless serioux srxw-univ10, pedale, vibratii, compatibil ps3/ps2/pc, black...Nu stiu cum sa.l conectez.e luat de cateva zile si nu i-am dat de capat. Eu am un laptop cu wind 8 instalat, si un singur joc euro truck simulator 2 nu prea joc altceva doar pentru jocul asta l.am luat. Va multumesc!

1 răspuns:
| Strepix a răspuns:

Buna ziua!
V-as recomanda sa cititi manualul de utilizare!
1.Pui bateriile in volan
2.Instalezi driverul de pe CD
3.Conectezi volanul la PC
4. Enjoy!

In caz in care nu ai primit CD si manualul de utilizare ai aici tot.
http://www.serioux.ro/......ystationpc

Iti recomand sa intri cu Google Chrome pe acea pagina!
ATENTIE: Nu stiu daca volanul tau ruleaza pe Windows 8! Eu am un volan aproape la fel, se numeste Serioux srxw-univ 101.Incearca ce ti-am zis! O zi numai buna!