| Madara_7391 a întrebat:

Am un Xat si uneori cand nu vb nimeni pe el catva timp imi apare o discutie care am avut-o pe el in urma cu aproximativ 6 luni? dc? si cum pot face sa nu mai apara?happy.
Funda.

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Din cate imi amintesc, xat-urile nu au un ADP complex, asta inseamna ca nu poti face nimic, decat sa stergi replicile dand click pe x-ul din dreapta fiecareia.

| Madara_7391 explică (pentru Ronnix):

Am facut asta, am dat si reset xat box si tot apare uneori straight face.

| Ronnix a răspuns (pentru Madara_7391):

In cazul asta, ma tem ca nu-i nimic de facut.

| An0nimus a răspuns:

Langa numele playerului este un x, dai pe el si apoi un refresh! big grin Funda?