| Tudose_Florin-Marian_1984 a întrebat:

Am un xbox 360 si din greseala mi-am sters un joc care mi-l cumparasem de un an online si acu nu stiu cum sa fac, va rog cei care stiti ajutati-ma si pe mine, multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

The duci la Settings si dai pe account si account history. De acolo il poti descarca iar.

| Tudose_Florin-Marian_1984 explică (pentru Wr3nch):

Da dar in account nu ma lasa sa intru, de ce?

| Wr3nch a răspuns (pentru Tudose_Florin-Marian_1984):

Aifseaza un mesaj de eroare sau ceva? Ori dai pe account si nu se intampla nimic?

| Tudose_Florin-Marian_1984 explică (pentru Wr3nch):

Nu dau pe account si nu zice nimic, e ca ei cum nu as avea cont, sau cum dracu sa aflu daca a e bagat contul sau nu?