| 0p1uM a întrebat:

Am vazut la diferite persoane la care le dau cerere si imi spune "Ca aceasta persoana numai accepta cereri de prieteni, dar ii urmaresti activitatile" cum fac si eu?

3 răspunsuri:
| Matianu_Stefan_1996 a răspuns:

Are deja lista plina, de asta iti apare, acea persoana nu mai poate accepta cereri. FUNDA?

| 0p1uM explică (pentru Matianu_Stefan_1996):

Ba nuuuu, daca avea lista plina zicea ca aceasta persoana are limita de prieteni!winking

| Matianu_Stefan_1996 a răspuns:

Atunci acea persoana a bifat pe undeva la setari sa nu mai primeasca cereri de prietenie big grin