| RealKing01 a întrebat:

Am vrut sa intru in Gta 5 si zice ca nu se gaseste steamapi.dll ori a fost pus in carantina, si nu pot sa intru in joc nu stiu unde sa intru in ce setari ca ma ia capu daca nu rezolv sa pot sa intru in joc.Cum rezolv? in ce setari intru?

4 răspunsuri:
| Mihai0101 a răspuns:

Daca il ai de pe steam incearca la suport nu stiu daca vei primi informatii destule sa-l refaci.Recomand reinstalare completa si eu am patit-o cu steam. Posibil si din cauza antivirusului sa il fi vazut ca daunator si la sters blocat.

| RealKing01 explică:

Acum mi-a aparut asta :
https://i.ibb.co/2KY3KLv/aaa.png

sad

| Mihai0101 a răspuns (pentru RealKing01):

E joc crackuit sau steam zi sa stim daca vrei sa te ajutam?

| RealKing01 explică (pentru Mihai0101):

Joc crackuit