| Hahahahshshwb a întrebat:

Am vrut sa-mi incarc pozele de pe telefon pe pc,cand am conectat telefonul prin usb la calculator m-a bagat direct in onedrive si imi cerea daca vreau import, am dat mi s-au incarcat toate pozele, nu pe one drive direct in calculator, iar acum nu mai pot sa dau import, gen nu-mi mai apare optiunea, cum facrolling on the floor?

1 răspuns:
| Cozmea022004 a răspuns:

Incearca sa cauti un program special pentru modelul telefonului, asa stiam ca era in cazul telefoanelor Huawei