| rZv995 a întrebat:

Am Windows 7 Ultimate x64 si am lag pe Counter-Strike 1.6, de ce?
Nu am programe deschise care mi-ar face lag, cand sunt in CS am 100fps.

Cum pot face sa scap de lag?

4 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Trebuie sa iti mearga, ia un tutorial bun http://blog.chestiiutile.com/......trike.html

| XkkOOjs a răspuns:

Conteaza si placa video, conteaza si conexiunea de net, conteaza si serverul. Daca ai toate driverele la zii, netul iti merge brici incearca sa descarci alt c.s

| rZv995 explică (pentru XkkOOjs):

Am placa video de 1GB (Nvidia GEforce 210)

| XkkOOjs a răspuns (pentru rZv995):

Ar trebuii sa iti mearga foarte bine thinking incearca pe un forum ceva, mai mult de atat nu stiu ce ai putea face, in afara de a updata driverele si a rula un booster.