| paul365 a întrebat:

Am WWE 12 PC la instalare imi cere nume, serial si organization.Ce trebuie sa scriu la organization?

3 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

La organization scrii home

| gamestoper1998 a răspuns:

La organization scrii,, home'' deoarece nu il folosesti in alte scopuri doar pentru uz propriu adica acasa.

| ExpertFlight a răspuns:

Sall paul365..inainte PLS PLS PLS de 1000 ori.Trimite-mi downloadarea pe id:
bora_andrei10@yahoo.com.am 14 ani
de un an ma chinui cu jocu si nu reusesc PLS ajuta-ma, TRIMITEMI DOWNLOADAREA PE ID DE MAI SUS.
PLS DE 10000000000000 ORI!
Raman dator de 2 ori.
RASPUND:LA ORGANIZATION SCRII TOT TIMPUL HOME SI DOAR CAND IL FOLOSESTI SI PE ALTE CALCULATOARE ATUNCI SCRII ALTCEVA DAR TU SCRIE HOME PT SIGURANTA.