| Patrick97 a întrebat:

AMD Athlon(tm)2 Dual-Core M320 2.10
Ram :4.00 GB (3.50 USABLE)-e bun acest procesor... mi-ar merge jocuri pe el ca :drift 2, call of duty black ops, pes 2012, gta liberty city 4? Multumesc

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nop, deloc. Depinde si cu ce placa video il cuplezi, doar ca M320 e procesor de laptopuri low-budget de obicei, asa ca...

| iDplm a răspuns:

Faci un efort si cumperi un Intel i3 @2, 33GHz + o placa video 1gb dedidcata (nVIDIA sau ATI) si iti merg cele de sus High Quality.

| Kosmyn_2415 a răspuns:

Sincer iti merg foarte bine pentru ca ai destul de bun pc.Cred ca o sa iti mearga si la high quality.

| Patrick97 explică (pentru Kosmyn_2415):

Mersi...am laptop,, influenteaza asta cu ceva ...si mai ale s pes 2012 vreau sa joc