| Denis_Denis_1998 a întrebat:

An un laptop și joc GTA 5 in vreo 7 fps în oraș și vreo 15 pe munte deci am specificările astea
Celeron B830 1.8ghz dual-core
5 GB RAM și Intel HD Graphics 1800mb și dedicata 32mb deci îmi puteți da vreau sfat cum sa am macar 20 de fps

4 răspunsuri:
| AgentTorque a răspuns:

Iti schimbi tot laptop-ul

| Denis_Denis_1998 explică (pentru AgentTorque):

Nici cea mai mică funda nu meriți nu eu n-am știu t de asta vaiii
Nu îmi permit încă sunt minor de aceea v-am întrebat nu să veniți cu răspunsuri de genul ăsta și încă mai vrei Funda

| AgentTorque a răspuns (pentru Denis_Denis_1998):

Nu ma intereseaza de funda ca oricum este degeaba

Procesorul este praf rau si placa este integrata deci schimba laptop-ul sau ia un PC

| Lovaid a răspuns:

Poti incerca să dai graficile mai mici. Iti recomand sa scoti umbrele ( fac lag ). Si poti cauta niste moduri pe google pentru fps.