| 1226myrcea a întrebat:

Apropo de facebook, de incarcari de pagini si tiganii de genu, am si eu o problema, desi nu stiu daca voi primi un raspuns concludent dar incerc totusi, probabil cei care sunt cat de cat mai avansati in domaniul internetului stiu. Intrebarea e pe cat de simpla pe atat de complicata. Pagina de Facebook mi se incarca normal cu orice browser de net, mai putin cu IE (sau se incarca enorm de greu, pe durata a 2-3 minute), cu Firefox sau Opera se incarca imediat. Mentionez ca am o conexiune cu fibra optica la net, deci ar trebui sa zbarnaie si cu IE, dar nu vrea sa incarce Facebook-ul, si nu stiu de ce... aveti vreo idee de ce? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Georay a răspuns:

Lasa-te de IE ca e cel mai prost browser, si nu va incarca numai FB-ul asa, va incarca toate site-urile.Ramai la Opera sau Firefox daca vrei calitatewinking

| 1226myrcea explică (pentru Georay):

La asta m-am gandit si eu... dar daca tot se lauda Microsoft-ul atata cu IE, parerea mea e ca ar trebui sa fie mai ok...

| Georay a răspuns (pentru 1226myrcea):

Cu fiecare update ill fac din ce in ce mai prost...