| Vasy1998 a întrebat:

Ar merge Gta4 si Fifa 14 pe sistemul meu? (puteti sa spuneti si cat de bine ar rula jocurile).
Amd Athlon Phenom X3 2. 16Ghz, 3gb Ram si placa video Nvidia Geforce 512mb gt8500.
Pentru un raspuns corect si concret dau funda!

5 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

16 ghz nu ai cum sa ai.In plus placa video te trage tare in jos.Credca ai putea sa rulezi gta4 pe minimum dar fifa14 in niciun caz

| Vasy1998 explică (pentru TechGuyTpu):

Acolo scrie 2.16 Ghz iar placa video 512 mb (128 bit ). pot rula gta 4 si fifa 14 fara probleme.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Vasy1998):

Degeaba scrie acolo ca trebuie procesor de 2.16 ca sunt altele de 2.16 din 2000 si iti spun eu ca n-o sa mearga

| RaulF25 a răspuns (pentru TechGuyTpu):

A scris 2.16 ghz

| TechGuyTpu a răspuns (pentru RaulF25):

Am inteles, am vazut spatiul prea mare si credeam ca scrie 16.