| T0miVIP a întrebat:

Ar putea cineva sa-mi zica un metin calumea de exemplu sa aiba otel +9 in magazin sau ceva de genu un metin foarte tare nu ca si hammer metin2, pvp metin2, earth metin2, hotstylemt2, etc...unu calumea (daca ar exista straight face )

1 răspuns:
| hris15 a răspuns:

Buna eu joc un metin foarte misto Metin2United fara arme din alea epice 2012 si de alea e calumea. sau daca vrei unu cu lvl mai mare si tot misto Metin2Lunaris. Succesc Funda? big grin PLEASE