| anonim_4396 a întrebat:

Are ceva daca folosesc mouse si tastatura cu wireless in preajma unui router wireless? Va scadea din viteza sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Wtf... sunt mii de unde radio crezi ca un mouse sau o tastatura wireless o sa conteze? laughing

in plus wifi-ul calculatorului si mouse-ul/tastatura merg pe frecvente de unda diferite.

ce poate sa iti afecteze viteza e distanta calculatorului de router, numarul de pereti intre PC si router, precum si grosimea acestora. De asemenea si materialul de constructie.

2 răspunsuri:
| Deriol a răspuns:

Nu.

| CristixNebunix a răspuns:

Nu...