| Cristy4849 a întrebat:

Are cineva laptop MSI CX640? Ce parere aveti despre acesta? deoarece as vrea sa cumpar unul. Este vorba despre acest model: http://www.cel.ro/......-gt520m-l/

1 răspuns:
| darkcloud256 a răspuns:

Din punc de vedere al performantei e destul de bun, dar laptopurile msi nu sunt prea bune. Ti-as sugera sa mai cauti alte marci cum ar fi Asus, Dell, Toshiba, Lenovo, Samsung, fujitsu, HP (de obicei in Romania laptopurile HP nu au placa video buna). Incearca si pe oktal sau evomag, de obicei gasesti multe oferte si laptopuri la preturi mai bune, iar pe deasupra sunt destul de serioase. Ps: Toshiba are o garantie speciala pe care nici o alta marca nu o are.