| Nda_Miri_1992 a întrebat:

Are cineva vreun cont "Bogat" (adica cu chestii oarecum rare) pe Farmerama pe care nu il mai foloseste? Daca da, imi dati mesaj dupa acel cont la user myrylycy cu numele si parola? Va rog frumos am nevoie :X:X:X Si de preferat un nivel mai mare happy

1 răspuns:
| KentGG a răspuns:

Deci, vrei un cont,, bogat''( deci intr-un cuvant ai pus ghilimelele ca sa zici ca-l vrei sarac ( a dat faliment banca), mai vrea sa il dati dupa ce v-ati chinuit si mai vrea si nivel mare, du-te spanzura-te de clanta usii.