| Anonimus247nmn13 a întrebat:

As avea niste idei pentru star wars clone wars super tari si as face o intreaga serie de desene animate poate mai bune decat cei de la Lucasarts dar va intreb poate stiti vreun program de facut animatii pe pc? gen sa-ti faci propriul desen animat?

6 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

+1 pentru ca mei facut ziua mai buna cu intrebarea ta.....incearca cinema4d

| HeRmeSs a răspuns:

O sa renunti la ideile tale cand o sa vezi cum e sa faci o animatie. O animatie de 10-15 min o faci in 1 luna (chiar mai mult, depinde de grafica ) daca stii cum sa lucrezi cu programe care nu sunt free si ai talent la desen.ce sa mai zic de team...

| alex10Gtgta a răspuns:

Buna si eu am idei despre asta daca vrei putem vorbi despre asta si sa ne alăturam sa facem desene si eu am o mulțime de idei in cap si poate vb pe skype despre asta. Uitel pe al meu mircea.alexandru93 o poza cu un avion aștept.

| alex10Gtgta a răspuns:

Aha da si am eu programele de care avem nevoie.

| Anonimus247nmn13 explică (pentru alex10Gtgta):

Frate un facebook nu ai?

| alex10Gtgta a răspuns (pentru Anonimus247nmn13):

Sal da am si facebook sa ști nul dau. Eu dau doar yahoo uitel alex.tomytza@yahoo.com. Dar nu vorbești prosti sau sa scrii ok. aștept.