| Gabiwio489235b a întrebat:

As dori sa achizitionez o maneta de jocuri. Am un laptop, ce imi recomandati Ps4 sau Xbox one, m-as bucura daca se poate veni si cu argumente, de ce maneta x sau y sau de ce nu maneta x sau y? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Mandeliu a răspuns:

Nu sunt diferente asa de mari intre o maneta de PS4 sau de xbox, depinde de preferintele fiecaruia aici, ambele au parte de un design ergonomic excelent. Insa, as alege controller-ul de PS4 peste cel de xbox doar din cauza plasarii manetei de pe stanga, care mi se pare ciudata la cea de xbox.

Succes, numai bine!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

O recomand pe cea se Xbox One. E comoda, rezistenta, si optimizata pentru multe jocuri.