| Paraschiv_Iulian_1997 a întrebat:

As dori sa fac un server de metin2 Cu site forum si altele. De ex (Gx)..Mai mult pentru distractie. As dori sa stiu cat ma costa sa il fac. Ps: Client. Server files, Host si tot ce trebuie pentru un server de metin2

Răspuns Câştigător
| boti011 a răspuns:

Daca vrei sv file client site al tau te costa intre 40 euro dar daca faci sv de metin copiat adica sv file si client numa 15 22 euro pentru site si metin.

| Paraschiv_Iulian_1997 explică (pentru boti011):

Da Vreau server files client si site... Sti pe cineva de incredere sa imi faca asa ceva?

| Paraschiv_Iulian_1997 explică (pentru boti011):

Cauta-ma la id: iulian997

4 răspunsuri:
| DaNNzU a răspuns:

Nu te costa nimic... Doar daca nu vrei host. Eu am mai facut, am cautat un tutorial pe youtube si a fost ok.

| LATO666 a răspuns:

Am avut un server de metin2 si nu m-a costat nimic.Cauta pe google si uita-te pe forumuri la tutoriale pentru a face un server.De obicei la counter strike costa sa iti faci un server.Bafta!