| Anonimul8091231 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un server de Fivem dar nu prea stiu de ce am nevoie.

Imi poate spune cineva?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Depinde daca l vrei gata facut sau vrei sa il faci tu de la 0.

| Anonimul8091231 explică (pentru Wr3nch):

Vreau sa il cumpar gata facut

| anonynus2000145 a răspuns:

Salut, daca vrei sa iti faci un server de fivem nu este asa usor, iti trebuie host care costa minim 10 euro dar de obicei sunt proaste si cad, deci iti trebuie unu mai bun pe la 20 euro, iti mai trebuie si un anti cheat si un anti dos pentru ca daca nu le ai o sa ai serveru plin de hackerii si playerii nu vor sta pe el, si un anti cheat bun costa, si sa nu mai zic de promovare.Parerea mea este ca daca iti faci un server de fivem bun, optimizat etc si nu iti faci promovare il faci degeaba pentru ca playerii ii faci foarte greu.