| florincreatoruldevideoclipuri a întrebat:

As dori sa va intreb daca mi-ar merge bine sau chiar perfect Call of Duty Ghosts cu:
Procesor i3 2.5GHz
Placa video Gigabyte nVidia GT 730 2GB DDR3 128bit HDMI,VGA, DVI
8GB Ram DDR3

P.S. Eu acuma am :
3GB RAM DDR3
Procesor Intel Core i3-M 370 2. 4GHz
ATI Mobility Radeon HD 5400 Series

Cu chestiile de la "P.S" joc Ghosts cu rezolutia 1280x720, texturi High si setarile aproape maxime si imi merge perfect.

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Cu noul sistem mai mult ca sigur vei putea rula pe High cu rezolutia 1080. Iti recomand plava video GT 730 Gigabyte de la Nvidia pentru ca o am si eu si sunt multumit de ea. Primesc Funda?

8 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Pe prima configuratie ar trebui sa mearga la low. nu prea cred ca iti merge tie cod ghosts cu doar 3gb ram si la high. ma indoiesc amarnic.

| florincreatoruldevideoclipuri explică (pentru Hitback):

Nu sunt singurul care au doar 3GB RAM.Cineva juca cu texturile Extra doar ca avea o placa video mai buna.

| florincreatoruldevideoclipuri explică (pentru Hitback):

Si inca o chestie. Daca te-ai uitat pe Game-Debate, atunci nu ma ajuta.Aia spun porcarii.

| Hitback a răspuns (pentru florincreatoruldevideoclipuri):

Ba eu stiu un lucru. Cu a 2a configuratie nici la low nu duce dapoi high cum zici tu.

Si ca sa stii si tu iti trebuie rami pentru jocuri. Nu cred ca duci tu cod aw sau far cry 4 la low cu o placa video buna si cu un coteț de sistem cu 3gb ram.

hai ca te salut. Invata sa minți pe viitor.

| questsoul a răspuns:

Aici ai cerintele de sistem pentru jocul tau:
http://systemrequirementslab.com/......http?/cyri

| florincreatoruldevideoclipuri explică (pentru questsoul):

Nu ma intereseaza cerintele minime sau recomandate.

| alexandruseici a răspuns:

Sa stii ca exista un site pe numa can you run it si acolo poti vedea ce jocuri iti merg si ce jocuri nu iti merg

| florincreatoruldevideoclipuri explică (pentru alexandruseici):

Inca nu mi-am cumparat componentele iar pe Game-Debate toate placile nVidia sunt de **** pentru ei fata de cele de la AMD.