| adyje a întrebat:

As dori si eu niste configuri de counter-strike 1.6 pentru skin[cutit] in primul rind si pentru arme

Răspuns Câştigător
| DavidMihai a răspuns:

Când ceri un config, trebuie să specific de care vrei. Sunt cfg-uri, spre exemplu, pentru: Surf, classic, mix-uri. etc.
http://cs.gamebanana.com/skins
În site-ul de mai sus ai acolo foarte multe skin-uri pentru armele pe care le vrei. Ai si pentru modele, pentru cutit şi îţi poţi alege tu după preferinţe arma pe care o vrei.

2 răspunsuri:
| DavidMihai a răspuns:

Nu ai nicio logică în ce spui.ori vrei config, pentru ce? Ori vrei nişte skin-uri pentru cuţit şi arme?

| adyje explică (pentru DavidMihai):

Cfg si skin pricepusai happy :p