| Baiculescu_Karlos_1998 a întrebat:

As dori si eu niste jocuri pentru un pc mai slab asa cam :Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3. 00GHz 2. 99Ghz, 2.00 Go din Ram, placa video: NVIDIA GeForce FX 5600!

Multumesc frumos! O lista cu jocuri pentru acest pc!

Răspuns Câştigător
| CLCQ a răspuns:

Sah, table (backgammon). versiunile vechi de tomb raider, poti incerca primele versiuni din red alert... cand am intrebat tip de joc ma refeream la gen: actiunie, strategie, logica, online (si alea sunt jocuri)

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Lol, "mai slab" e o formulare foarte generoasa. Ce ai tu acolo e de-a dreptul piesa de muzeu! Cauta jocuri de dinainte de 2005, majoritatea ar trebui sa mearga perfect.

| CLCQ a răspuns:

Sunt o gramada, depinde ce tip iti plac tie.

| Baiculescu_Karlos_1998 explică (pentru CLCQ):

Pai da-mi niste denumiri!

| Baiculescu_Karlos_1998 explică (pentru CLCQ):

Actiune de tip Prince of percia...

| CLCQ a răspuns (pentru Baiculescu_Karlos_1998):

Sah, table (backgammon). versiunile vechi de tomb raider, poti incerca primele versiuni din red alert... cand am intrebat tip de joc ma refeream la gen: actiunie, strategie, logica, online (si alea sunt jocuri)