| NumeFurat a întrebat:

As dori si eu un link cu un hack drop care sa mearga pe metin privat, serverul pe care joc nu are mt2client.bin am mare nevoie de el

P.S:Fara glume prostesti!

2 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.

| NumeFurat explică (pentru NAdrian):

Poate ca ai dreptate dar asa mai imi omor si eu timpul.happy